Hej Kochani!
Dziś mam dla Was inspirację kartkową. W zasadzie po wielu latach scrapowania rzadko już robię kartki, ale dla przyjaciół zawsze coś wykombinuję. A przyznać muszę, że z ploterem Silhouette to wyjątkowo przyjemne! Szalenie podoba mi się to, że mogę powycinać sobie poszczególne elementy w dokładnie takich rozmiarach jak chcę. Od lat moim najulubieńszym kształtem, który zawsze świetnie się sprawdza są tagi. Do tej pory potrzebowałam kilku wykrojników w różnych rozmiarach… Teraz na wycinałam sobie tagów w przeróżnych rozmiarach na zapas i z przyjemnością z nich korzystam.
Najchętniej wycinam elementy w białym papierze do mixed-mediów. Nie da się ukryć – jestem mediową dziewczyną. Zdecydowanie wolę tworzyć sobie sama niepowtarzalne dodatki, niż wykorzystywać scrapowe papiery. Białe elementy mogę potem stemplować, malować, kolorować według własnego uznania!
Tu udało mi się połączyć jedno i drugie. Scrapowe papiery w tle, a na wierzchu kompozycja z wykorzystaniem elementów wyciętych ploterem.

kartka dla mamy ploter silhouette

Moja kartka jest dość przestrzenna ze względu na duży papierowy kwiat. Postanowiłam ją zatem umieścić w tekturowym pudełku. Oba przedmioty ozdobiłam nieco inaczej, ale zadbałam też o to, żeby miały nawiązujące do siebie elementy – w ten sposób naturalnie do siebie pasują.

kartka dla mamy ploter silhouette kartka dla mamy ploter silhouette
Sama kartka ma dość prostą kompozycję, ale dzięki wykorzystaniu różnych elementów, warstw i wielu migotliwych mediów – nabrała odświętnego i niepowtarzalnego charakteru.
kartka dla mamy ploter silhouette kartka dla mamy ploter silhouette

Zwróciliście uwagę na te nieco nietypowe listki? Pamiętacie mój post sprzed miesiąca (http://wycinarnia.pl/kartki-okolicznosciowe/annai-czyli-witamy-na-scrapowym-pokladzie/) z wykorzystaniem folii? Tutaj zastosowałam dokładnie ten sam trick, co w przedstawionym tam filmiku. Tym razem z wykorzystaniem białej matowej folii winylowej, którą nakleiłam na elementy wycięte z kalki. Tak! Wypróbowałam cięcie kalki ploterem i również sprawdził się doskonale.
kartka dla mamy ploter silhouette kartka dla mamy ploter silhouette

Jak widzicie eksperymentowanie z moim Cameo sprawia mi dużo przyjemności. Widzę coraz więcej możliwości jego wykorzystania i baaaaardzo mnie to cieszy!

pozdrawiam
Anai

annai banerek wycinarnia

Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na stronę:
http://anai.pl/

a także zachęcamy do subsykrybowania kanału Ani na youtube https://www.youtube.com/user/anai2312/
instagram: http://instagram.com/anai.pl
FB: http://www.facebook.com/anai.art/