Hej kochani
Dziś mam dla Was kolejną kartkową inspirację, którą stworzyłam przy użyciu plotera Silhuette Cameo 3.
Kartki nie są w zasadzie moją super mocną stroną, natomiast tak się składa, że gdy ktoś z moich znajomych prosi mnie o wykonanie jakiegoś prezentu czy dodatku do prezentu, to najczęściej są to właśnie kartki. I tak było także i tym razem.

Tematem przewodnim miały być podróże i od razu przy zamówieniu pojawiły się pomysły – a może kula ziemska, a może samolot, a może cokolwiek z podróżami.
Przyznaję – kiedyś takie motywy wzbudzały we mnie obawy – czy znajdę odpowiednie grafiki? czy mam takie stemple? czy mam takie wykrojniki???

Teraz sprawa jest bardzo ułatwiona – wszelkie motywy i napisy mogę po prostu wyciąć ploterem. Korzystam z gotowych wzorów, albo rysuję coś sama. Wszystko do siebie pasuje, mogę sama dobrać wielkość i odpowiednio rozmieścić elementy na kartce! Ach, mój zachwyt nad możliwościami plotera nie mija wcale a wcale. Ba – tym razem poradziłam sobie nawet z chwilowym brakiem dostępu do drukarki i napis “40 lat Eweliny”, który umieściłam na pudełku do kartki, wycięłam w złotej folii winylowej, którą nakleiłam na papier.
No, co jak co – taka kartka na pewno jest niepowtarzalna

kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3 kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3 kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3 kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3 kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3 kartka dla podróznika - ploter Silhouette Cameo 3

pozdrawiam
Anai

annai banerek wycinarnia

Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na stronę:
http://anai.pl/

a także zachęcamy do subsykrybowania kanału Ani na youtube https://www.youtube.com/user/anai2312/
instagram: http://instagram.com/anai.pl
FB: http://www.facebook.com/anai.art/

INNE NASZE TUTORIALE: