Hej,

Dzisiaj w ramach inspiracji pokażę Wam stworzoną przeze mnie urodzinową kartkę typu shaker. Kartka powstała dla fana piłkarskiego klubu FC St. Pauli. Od razu Wam mówię, kompletnie nie znam się na piłce nożnej, ale nawet nie mając zielonego pojęcia o drużynie piłkarskiej stworzyć można kartkę do niej nawiązującą.

W swojej wykorzystałam barwy klubu (brąz, biel i czerwień) a także symbol czaszki i skrzyżowanych kości. Jako, że jest to kartka urodzinowa nie chciałam by czaszka grała tu główną rolę. Stąd pojawia się jako drobny element w samym shakerze, a stworzona została dzięki narzędziu trace’owania w Silhouette i grafice znalezionej w Internecie.

Dzięki Silhouette powstał też napis wraz z obrysem zawieszony wśród ruchomych elementów na żyłce – patent ten powoduje, że mimo wstrząsania kartką sam napis zawsze pozostanie skierowany w dobrą stronę. Ostatnia wycięta przez Silhouette rzecz to sama baza shakera wraz z ramką. Uwielbiam jak proste jest dzięki ploterowi wycinanie idealnie równych elementów.

Żadnego wycinania na oko i wszystko idealnie do siebie pasuje.

Poniżej rezultat.

KARTKA PIŁKARSKA - ploter Silhouette KARTKA PIŁKARSKA - ploter Silhouette KARTKA PIŁKARSKA - ploter Silhouette KARTKA PIŁKARSKA - ploter Silhouette

elleth

elleth


Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na funpage Ani:

https://www.facebook.com/ellethscrafts/?fref=ts


INNE NASZE TUTORIALE: