Hej hej!
Tu Anai (http://anai.pl/) z moja pierwszą inspiracją dla sklepu Wycinarnia.pl 🙂 Czuję się bardzo wyróżniona, a jednocześnie lekko zestresowana tą nową współpracą. Wyobraźcie sobie, że posiadaczką plotera Silhouette Cameo 3 jestem dopiero od kilku tygodni… Ale! Mam całkiem spore doświadczenie w pracy z programami graficznymi i właśnie dlatego praca z ploterem przychodzi mi dość intuicyjnie i łatwo. Dlatego też co jakiś czas na pewno będę się z Wami dzielić różnymi trickami i sztuczkami związanymi z programem “Silhouette Studio” – zaczynam już dziś – filmikiem na temat przygotowania die-cutów z wykorzystaniem metalicznej folii winylowej (http://wycinarnia.pl/produkt/folia-metalicznafol/ )

Muszę się Wam przyznać, że wycinanie w folii w ostatnim tygodniu zawładnęło moim życiem 😉 Ozdabiam nią wszystko – pudełka, obudowę komputera, lustro, no i jak widać także scrapy 🙂
Niesamowicie sobie cenię wolność, którą daje mi ploter – mogę wycinać praktycznie wszystko i dobierać rozmiary wycinanych elementów dokładnie do swoich potrzeb.
annai wycinarnia ploter inspiracja annai wycinarnia ploter inspiracja
Dodatki częściowo pokryte folią metaliczną wyglądają naprawdę niesamowicie! Ale zwróćcie też uwagę na czarne napisy – je również wycięłam w folii winylowej – tym razem czarnej matowej. Efekt jest naprawdę piękny i dopiero przy dotknięciu tych elementów można wyczuć, że jest to naklejony element. Gołym okiem jest to prawie niezauważalne – napisy wyglądają jakby były nadrukowane na papierze.
annai wycinarnia ploter inspiracja annai wycinarnia ploter inspiracja

Tak jak wspomniałam w filmiku – ploterem wycięłam praktycznie wszystkie elementy w tej pracy (poza zdjęciem i tekturkami) – nawet ekspresowe wycięcie kilku kółek w różnych rozmiarach nie stanowi teraz dla mnie żadnego problemu. Zamiast zestawu wykrojników wystarczy pół minutki pracy w komputerze i ploter 🙂 Dla mnie to rozwiązanie idealne.
annai wycinarnia ploter inspiracja annai wycinarnia ploter inspiracja

Mam nadzieję, że przydadzą się Wam moje porady i sztuczki!
Zapraszam na mojego bloga – http://anai.pl/, a także zachęcam do subsykrybowania kanału na youtube (https://www.youtube.com/user/anai2312/ ) – kolejne filmiki na temat programu Silhouette Studio na pewno się tam pojawią!

Wykorzystane produkty:
http://wycinarnia.pl/produkt/folia-metalicznafol/
http://wycinarnia.pl/produkt/zestaw-foli-samoprzylepnych/
http://wycinarnia.pl/produkt/zestaw-narzedzi-silhouette/


Anna Iwanowska
anai.pl
annai banerek wycinarnia