Święta już tuż tuż, pewnie wszystkie prezenty macie już gotowe, ale gdyby zabrakło Wam pomysłu na drobny upominek dla kogoś również zajmującego się rękodziełem (albo robiącej domowe przetwory mamy) to mam dla Was szybką inspirację.

Zawieszki rękodzieło – diy

Dzięki Silhouette stworzenie różnego rodzaju zawieszek, które obdarowana osoba może użyć do „oznaczenia” swoich prac jest dziecinnie proste. W moim przypadku zawieszki powstały dla osoby dziergającej, stąd wzór kłębka i szydełka (link). Ale Wy zaprojektować możecie cokolwiek potrzebujecie (nie musi to być wzór z Silhouette Design Store, może być to dowolna grafika).

Wzór drukuję i wycinam przy pomoc opcji print and cut. W zawieszkach, które stworzyłam dodałam osobno wycinaną czerwoną ramkę – jeśli chcecie projekt uprościć ten element również można tylko wydrukować.

Aby zawieszki pasowały do wielu prac wydrukowałam je na papierach w kolorach neutralnych (białym i kraftowym) i ozdobiłam kawałkiem kordonka w srebrnym i złotym kolorze. Do kompletu powstało proste pudełeczko z wyciętym na Silhouette wzorem ostrokrzewu.

zawieszki świąteczke - ploter Silhouette zawieszki świąteczke - ploter Silhouette zawieszki świąteczke - ploter Silhouette

nowy banerek
Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na funpage Ani:

https://www.facebook.com/ellethscrafts/?fref=ts


INNE NASZE TUTORIALE: